change language:   
<

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

O nas

Nasza firma zajmuje siÄ wydobyciem i przetwarzaniem zielonej glinki kambryjskiej, która jest bardzo cennym i unikatowym komponentem używanym do produkcji kremów, maseczek, szamponów, past, emulsji, kÄpieli itp. Nasz produkt znany jest w krajach Skandynawii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Rosji i Litwy.

PrzetworzonÄ filtrowanÄ zielonÄ glinkÄ kambryjskÄ dostarczamy do zakÅadów gabinetów kosmetycznych.
Kambryjska glinka genetycznie jest najstarszÄ na ziemi skaÅÄ osadowÄ powstaÅÄ na wskutek "kambryjskiej biologicznej wielkiej eksplozji" 570 mln lat temu. Wydobywana jest na gÅÄbokoÅci 40 metrów bez interwencji chemicznej w najbogatszym i dziewiczym ekologicznie rejonie Europy - Zatoce FiÅskiej. Proces suszenia przeprowadzany jest na sÅoÅcu, przez co dodatkowo wzrastajÄ wÅaÅciwoÅci lecznicze glinki.

Każda wydobyta partia poddawana jest wnikliwej analizie mikrobiologicznej i radiologicznej, co jest gwarancjÄ czystoÅci jej unikatowego skÅadu.

DoskonaÅe wÅaÅciwoÅci zielonej glinki kambryjskiej zostaÅy potwierdzone w trakcie stosownych analiz laboratoryjnych w oÅrodkach badawczych.

 

Tytuł projektu: Wdrożenie planu rozwoju eksportu przez firmę Dermaglin.
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.